;
Club van 40: iets voor jou?!
Club van 40: iets voor jou?!
Club van 40: iets voor jou?!

Geplaatst op: donderdag 03 augustus 2017

Wist je dat je bij het Vakantiespel aan het goede adres bent als het gaat om ervaring opdoen, werken aan je persoonlijke ontwikkeling en bouwen aan je CV. Als vrijwilligersorganisatie zijn wij altijd op zoek naar enthousiaste vrijwilligers die nét even een beetje meer willen doen en hun kwaliteiten graag willen inzetten. Die mensen worden lid van de Club van 40. De club van vaste vrijwilligers voor wie één week Vakantiespel niet genoeg is.

Voor de organisatie van het 60e Vakantiespel (en de edities daarna) kunnen wij jouw hulp goed gebruiken. Of je nu graag organiseert, onze vrijwilligers een onvergetelijke tijd wil bezorgen, een held bent in het benaderen van potentiële sponsoren of juist een briljante IT’er, je kunt je hart ophalen binnen onze Club van 40. Het kost je wat tijd en energie, maar levert je ook ontzettend veel op. Je maakt sowieso nieuwe vrienden en werkt in een gezellige en professionele organisatie. Natuurlijk wil je meer weten, dus neem een kijkje op onze vacature pagina, stuur je een mail naar info@vakantiespel.com, benader je ons via Facebook/LinkedIn of vraag je iemand met een rood t-shirt in de Vakantiespelweek eens naar zijn of haar ervaringen. Wedden dat je enthousiast wordt?!

Deel dit bericht:

Meer nieuws
Meer nieuws
Update Afgelasting Dinsd...
Vrijdagavond
Volg ons!
Volg ons!